Biznes w sieci

Szkolnictwo

Dodaj stronę WWW

Smart Talk

Języki obce w formie smart to główna dewiza, jaka przyświeca na co dzień Szkole Językowej Smart Talk, dla której edukacja w przystępny sposób to najlepsza metoda, aby sprawnie przyswoić język angielski, by następnie móc się nim swobodnie posługiwać, np. w kontaktach z klientami lub partnerami biznesowymi.

Dane firmowe:
os. Zwycięstwa 125
61-652 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: smarttalk.pl
email: biuro@smarttalk.pl
numer tel.: +48 691 407 586
Opis pełnej oferty: Smart Talk

Pluszowa Akademia

Przedszkole integracyjne, skupione na bliskości oraz bezpieczeństwie dba o każdego malucha, zapewniając komfortową przestrzeń, wspierając rozwój umiejętności komunikacyjnych, społecznych, ucząc samodzielności i nie tylko, wspierając także dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, aby czuły się swobodnie i mogły się naturalnie rozwijać.

Dane firmowe:
Pełczyńskiego 5
01-471 Warszawa - Bemowo
województwo: mazowieckie
strona www: pluszowaakademia.pl
email: bemowo@pluszowaakademia.pl
numer tel.: +48 797266727
Opis pełnej oferty: Strona WWW

MODERN AREA

Efektywna organizacja przedsiębiorstwa obejmuje nie tylko współpracę z klientami, ale także wspieranie rozwoju pracowników. Aby nauczyć się zarządzania grupą osób, warto zapoznać się z ofertą Modern Area, gdzie specjaliści organizują szkolenia, kursy, spotkania, wykłady oraz webinary, których tematyka oscyluje wokół motywacji, samorealizacji i spełnienia zawodowego.

Dane firmowe:
Karłowicza 2A/17
44-200 Rybnik
województwo: śląskie
strona www: modernarea.pl
email: modernarea@modernarea.pl
numer tel.: +48 531 813 355
Opis pełnej oferty: Szczegóły