Biznes w sieci

Urządzenia i produkcja

Dodaj stronę WWW

INVEST–STEEL Sp. z o.o.

Marka Invest-Steel to polski producent zbrojenia budowlanego, w którego skład wchodzą między innymi pręty, klatki, kosze i siatki zbrojeniowe, choć nie jest to jedyna oferta proponowana przez firmę. Oprócz działania na linii produkcyjnej specjaliści gwarantują również transport zakupionych elementów konstrukcyjnych, tworząc także poszczególne serie na zlecenie klienta.

Dane firmowe:
al. Grunwaldzka 472C
80-309 Gdańsk
województwo: pomorskie
strona www: invest-steel.pl
email: biuro@invest-steel.pl
numer tel.: +48 731 283 336
Opis pełnej oferty: WWW

Globex

Globex to marka, na której zdecydowanie można polegać. Wybierając profesjonalne gwoździarki, klienci decydują się nie tylko na doskonałe narzędzia, ale również mają pewność, że współpracują z zaufanym partnerem, szczególnie że wszystkie oferowane przez specjalistów produkty, takie jak gwoździarki, osadzaki lub druty, wspierane są gwarancją jakości i długotrwałej niezawodności.

Dane firmowe:
Hetmańska 90
60-219 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: gwozdziarki-osadzaki.pl
email: poznan@globex.com.pl
numer tel.: +48 608 309 331
Opis pełnej oferty: Oferta

Lechar Sp. z o.o.

Niezależnie od potrzeb i wymagań klientów, firma Lechar zapewnia profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne, pomagając w doborze odpowiednich rozwiązań dla konkretnych projektów. Dzięki pasji do doskonałości oraz zaangażowaniu w doskonalenie swojej oferty Lechar stanowi pewny wybór dla osób poszukujących wysokiej jakości komponentów do instalacji wodnych, grzewczych oraz solarnych.

Dane firmowe:
Modularna 6
02-238 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: lechar.com.pl
email: info@lechar.com.pl
numer tel.: +48 22 868 67 90
Opis pełnej oferty: WWW

SCRAP

SCRAP to nie tylko zaufany partner w dziedzinie skupu złomu i surowców wtórnych, ale również firma, która aktywnie wspiera ochronę środowiska i promuje odpowiedzialne gospodarowanie zasobami. Skup metali kolorowych, makulatury czy innych to specjalność przedsiębiorstwa, które od wielu lat sukcesywnie poszerza ofertę firmy.

Dane firmowe:
Zachodnia 10
64-300 Nowy Tomyśl
województwo: wielkopolskie
strona www: scrapssw.pl
email: biuro@scrapssw.pl
numer tel.: +48 536 859 982
Opis pełnej oferty: Strona WWW