Biznes w sieci

Zainteresowania

Dodaj stronę WWW

ICHIGO

ICHIGO to Centrum Kultury i Biznesu, które skupia się przede wszystkim na nauce japońskiego oraz poznawaniu tamtejszej kultury. Nauczyciele języka to rdzenni obywatele, pochodzący z terenów Azji, którzy oprócz doskonałej wymowy przekazują swoim uczniom cenną dawkę wiedzy oraz ciekawostek na temat tamtejszej kultury.

Dane firmowe:
Moniuszki 7
40-005 Katowice
województwo: śląskie
strona www: ichigo.pl
email: biuro@ichigo.pl
numer tel.: +48 785 150 015
Opis pełnej oferty: WWW

ALEPREZENT

Oferta sklepu internetowego aleprezent.com.pl, choć pozornie skierowana głównie do kolekcjonerów lub pasjonatów broni i historii, dzięki nieustannemu rozwijaniu asortymentu trafia do coraz to nowych odbiorców, zapewniając repliki filmowe, repliki broni białej, palnej oraz różnorodne elementy opancerzenia, przydatne jako ozdoba lub część stroju wykorzystywanego podczas rekonstrukcji historycznych.

Dane firmowe:
Jeziory Wielkie 2B
63-020 Zaniemyśl
województwo: wielkopolskie
strona www: aleprezent.com.pl
email: pytania@aleprezent.com.pl
numer tel.: +48 661925625
Opis pełnej oferty: Strona WWW

Aqua-Trend

Sklep, kompleksowo zajmujący się akwarystyką morską, czyli Aqua-Trend stawia na kontakt z klientem, doradztwo i wysokiej jakości asortyment, co gwarantuje pełną satysfakcję, rozwój pasji oraz wspiera kreowanie bezpiecznego środowiska wewnątrz akwarium z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń, odpieniacza białek, filtrów, mierników, grzałek i innego sprzętu, znajdującego się w ofercie.

Dane firmowe:
Lokatorska 11/6
93-021 Łódź
województwo: łódzkie
strona www: sklep.aqua-trend.pl
email: aqua-trend@aqua-trend.pl
numer tel.: +48 794 477 774
Opis pełnej oferty: Aqua-Trend